• Piknik z Czyściochami organizowany przez Rossman

• Z przyjemnością ogłaszamy, że Nasze przedszkole brało udział w projekcie edukacyjnym „Akademia Czyściocha” i zostało wybrane jako przedszkole, w którym zostanie zorganizowane wydarzenie „Piknik z Czyściochami” organizowany przez firmę Rossmann. Pikniki z Czyściochami to moc atrakcji z higieną w tle. Gry, konkursy i animacje oswajają dzieci z różnymi codziennymi higienicznymi czynnościami.

Piknik z Czyściochami odbędzie się 21 maja 2024r. w godzinach 10-14. Na terenie naszego przedszkola. W czasie tego wydarzenia odbywać się będą : zabawy z animatorami, strefy tematyczne  i wiele innych atrakcji.

Podczas całego wydarzenia dzieciom będą towarzyszyć bohaterowie Czyściochowa na żywo!

• Sówki poznają leśne zwierzęta.

•

Dnia 19 kwietnia naszą placówkę odwiedził Pan Aleksander z Pasieki "Boża Iskierka", który opowiadał nam różne ciekawostki na temat życia leśnych zwierząt. Mogliśmy pogłaskać różne eksponaty, np. lisa, myszołowa czy sowę. Dowiedzieliśmy się o której budzą się ptaki, dlaczego należy dokarmiać zimą sikorki oraz co złego mogą wyrządzić nam wiewiórki. Dostaliśmy prezenty od Pana Aleksandra oraz zadanie do wykonania - pomalowanie gipsowej sówki.